Косметичний ремонт квартири, будинку в Києві та Київській області послуги від КПВ-Буд.

Косметичний ремонт квартири за 7 днів. Ціна 2024 року.

«Косметичний ремонт квартири» - Це недорогий комплекс робіт, що застосовується переважно в квартирах:

Постійне проживання;
Швидке оновлення дизайну або зовнішнього вигляду за малі гроші.
Новобудах;
Під здачу;
У комплексах під продаж чи здачу;
Це найкращий ремонт без переплат!

Вартість бюджетного ремонту без матеріалів від 1600 грн/м2, з матеріалами від 3400 грн/м2.

Скільки коштуватиме ремонт?
Замовте виїзд та прорахунок майстра прямо зараз
   

Ремонтно - отделочные работы под ключ частного дома

Реконструкция дома

Косметичний ремонт квартири в Києві починається з вибору професіоналів, готових забезпечити очікуваний результат не лише оперативно, а й строго в рамках обумовленої грошової суми. Довірте турботи про комфорт та функціональність вашого житла профільної компанії! «КПВ-Буд» – це професіонали з бездоганною репутацією, сотні відгуків від вдячних клієнтів, понад 20 років успішної діяльності у сфері малоповерхового будівництва «під ключ».

Команда «КПВ-Буд» надає послуги кваліфікованих фахівців для вирішення побутових проблем будь-якої складності та обсягу!

Чому варто звернутися за допомогою до нас:

Клієнтоорієнтована цінова політика. Ми складаємо кошторис робіт, фіксуємо отриману суму на час виконання замовлення, розповідаємо як розумно скоротити витрати фінансів та часу.

Безперервний моніторинг якості. Ми пропонуємо екологічні сучасні матеріали для бюджетного ремонту в будинку чи квартирі, віддаємо перевагу нетривіальним рішенням та інноваційним технологіям.

Доставка будівельних та оздоблювальних матеріалів на об'єкт. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками якісного товару на найвигідніших умовах. Вам не потрібно витрачати час на пошук вигідніших пропозицій!

Організація утилізації сміття. Ми надаємо послугу збирання та вивезення будівельних відходів після закінчення ремонту. Насолоджуйтесь довгоочікуваними змінами, а стомлюючий клопіт ми візьмемо на себе!

 У «КПВ-Буд» можна замовити косметичний ремонт квартири в новобудові, «вторинної» міської житлоплощі та котеджу. Як це працює:

Скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті компанії або зателефонуйте нам для узгодження дати та точного часу консультаційного виїзду експерта.

Кваліфікований спеціаліст на місці оцінить можливість успішної реалізації задуманого з урахуванням конструктивної специфіки житлової площі.

На підставі ваших конкретних побажань ми розробимо дизайн-проект та складемо попередній кошторис ремонтних робіт.

Протягом перших 48 годин після укладання договору на надання послуг та затвердження технічного завдання бригада розпочне виконання замовлення.

Будьте обережними, оформлення договірних відносин з дилетантами в більшості випадків обертається не дотриманням затверджених термінів, сумнівним за якістю результатом, відсутністю гарантій на надані послуги. Фахівці компанії «КПВ-Буд» однаково відповідально ставляться до планування бюджетного ремонту в однокімнатній квартирі в новобудові та комплексного у просторому приватному будинку. Клієнт для нас насамперед — друг, який потребує допомоги професіоналів!

Косметичний ремонт однокімнатної квартири у Києві.

Однокімнатні квартири незмінно користуються популярністю на первинному та вторинному ринку української нерухомості. Компактна житлова площа стає оптимальним рішенням для студентів, молодих сімей без дітей та літніх пар. Незалежно від віку власника основне завдання бюджетного ремонту 1-кімнатної квартири - це стильне та функціональне оформлення квадратних метрів, візуальне збільшення обмеженого простору, виділення зони для роботи та відпочинку, прийом гостей.

Як правило, косметичні роботи передбачають оновлення інтер'єру, що «набив оскому», або облаштування житлоплощі в новобудові. Перепланування приміщення та заміна комунікацій при бюджетному ремонті однокімнатної квартири не потрібно — порівняно менша трудомісткість естетичного перетворення зумовлює мінімальні витрати фінансів та часу. Команда «КПВ-Буд» допоможе визначитися зі стилістикою, вибрати колір та фактуру оздоблювальних матеріалів, що оптимізують бюджет робіт.

Зверніть увагу, ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного конкретного замовлення! Стартова ціна на бюджетний ремонт однокімнатної квартири від «КПВ-Буд»:

Квартира у «старому будинку» - від 1800 грн. за 1 м2 з розрахунку «по підлозі».

Квартира в новобудові - від 1600 грн. за 1 м2 із розрахунку «по підлозі».
Підсумкова вартість залежить від стану та габаритів приміщень, що фіксується на час виконання робіт. Якщо в ході ремонту виникла вимушена необхідність у додаткових маніпуляціях, ми погоджуємо нюанси з замовником, а потім вносимо правки в технічне завдання та кошторис. Варто згадати і важливість планування бюджетного ремонту однокімнатної квартири. Недоліки на початковому етапі можуть спричинити затягування робочого процесу на тиждень, місяць.

Косметичний ремонт двокімнатної квартири у Києві

Оновлення «застарілого» інтер'єру дизайнери рекомендують проводити не рідше 1 разу на 5-10 років, часткові ремонтні роботи при необхідності. Компанія «КПВ-Буд» береться за виконання замовлень будь-якої складності. Ми працюємо на результат, швидко та без зайвого шуму! Остаточна вартість косметичного ремонту квартири формується після затвердження обсягу та послідовності оздоблювальних заходів з урахуванням фактичного стану та габаритів житлової площі.

Тоді як масштаби ремонтних робіт на «старих» квадратних метрах обумовлені насамперед розмірами бюджету, облаштування житла у новобудові має низку характерних рис. При плануванні бюджетного ремонту двійки важливо враховувати, що здані в експлуатацію багатоквартирні будинки сідають протягом 1-2 років. На цей час розумніше обмежиться мінімально можливою декоративною обробкою. Однак на якості дверей і вікон, що встановлюються, економити не варто!

Щоб «косметичні» заходи не стали для вас непосильним вантажем, звертайтеся за допомогою до «КПВ-Буд». В рамках бюджетного ремонту 2-кімнатної квартири наша команда готова запропонувати:

  • видалення фарби, декоративної штукатурки та старих шпалер;
  • вирівнювання поверхні стін та стелі, влаштування укосів;
  • фінішне оздоблення стін та стелі;
  • реставрацію або заміну покриття для підлоги;
  • встановлення міжкімнатних дверей, нових склопакетів чи вікон цілком;
  • монтаж освітлювальних приладів, у тому числі точкових та вбудованих;
  • монтаж інтер'єрного багету, фризу, карнизу та підлогового плінтуса.

На окрему увагу заслуговує бюджетний ремонт у орендованій квартирі. Пам'ятайте, що такі маніпуляції проводяться виключно за згодою власника! Часткова «косметика» дозволяє внести бажані корективи до стилістики житлоплощі за малу суму — оновити пофарбовані поверхні, переклеїти шпалери, усунути видимі дефекти покриття для підлоги. Крім економії фінансів та швидкого результату до переваг такого варіанту можна віднести мінімум подразнюючого шуму та будівельного сміття.

Косметичний ремонт трикімнатної квартири


Зрештою, косметичний ремонт 3-кімнатної квартири передбачає облаштування комфортного сімейного гнізда в єдиній стилістиці. Однак важливо враховувати й те, що одночасно на загальній площі проживатимуть кілька людей з різними побутовими навичками та естетичними уподобаннями. Фахівці «КПВ-Буд» зуміють знайти розумний компроміс, складуть чесний кошторис та виконають замовлення будь-якого обсягу у стислий термін. З професійною допомогою ви можете бути на 100% упевнені в результаті!

Незалежно від складності завдання, наша команда орієнтована на комплексний підхід:

Насамперед ми звільнимо робочий простір від великої побутової техніки та меблів. Підготовчий етап передбачає створення ремонтної бригади оптимальних умов.
Потім здійснюється демонтаж старих декоративних покриттів, вікон та дверей, збір та вивіз будівельного сміття. При виконанні у новобудові простої «косметики» цей етап опускається.
Далі проводиться діагностика комунікацій – водопроводу, каналізаційної мережі та електропроводки. У разі виявлення проблем ми повідомимо про необхідність додаткових маніпуляцій.

Закупівля та доставка будівельних та оздоблювальних матеріалів у потрібному обсязі здійснюється без посередників!
Тривалість безпосередньо ремонтних робіт визначається з урахуванням вимог клієнта щодо попереднього вирівнювання поверхні стін та стелі, влаштування укосів.
Монтаж освітлювальних приладів, включаючи підсвічування стелі, встановлення та підключення побутової техніки, а також збирання меблів обговорюється в індивідуальному порядку.

Окремо варто згадати косметичний ремонт квартири у Києві під здачу. Вартість оренди житлової нерухомості багато в чому визначає зручність планування, якість декоративного оздоблення та стан комунікацій. Якщо у вас немає часу, бажання та професійних навичок для виконання ремонтних робіт, ми готові привести у зразковий порядок вашу житлоплощу перед здаванням у довгострокову оренду. Усього за 10-20 днів ви отримаєте упорядковане сучасне житло з мінімумом фінансових витрат.

Бюджетний ремонт квартири 30 кв. м


Студія є «вільним» простором невеликої площі без внутрішніх перегородок. Косметичний ремонт такої маленької квартири найчастіше передбачає втілення неординарних ідей. Ми готові розробити оригінальну дизайн-концепцію, поєднуючи творчий підхід з акцентом на функціональність та затишок. Наші фахівці допоможуть раціонально використовувати наявний метраж за допомогою прийомів колористики, розмежування основного та додаткового освітлення.

Для косметичного ремонту студії 30 кв. м наша команда пропонує 2 рішення:

Просте або винятково декоративне оздоблення. Такий варіант дозволяє підкреслити індивідуальний стиль власника і по-новому поглянути на квадратні метри, що «набили оскому».
Складне. Крім повного естетичного перетворення комплексний бюджетний ремонт у кімнаті передбачає заміну покриття для підлоги, плиткові роботи, встановлення нових вікон та дверей.

Підсумковий кошторис облаштування «вільного» простору залежить від ряду факторів, серед яких:

Обсяг послуг, що надаються. Підсумовується вартість безпосередньо ремонтних робіт та вирішення супутніх завдань, наприклад, діагностики та налагодження системи комунікацій.
Складність бюджетного ремонту студії. Оновлення інтер'єру в порівняно новому приміщенні обійдеться значно дешевше за косметичні роботи в запущеній квартирі старого будинку.
Витрати на будівельні та оздоблювальні матеріали. Зверніть увагу, ця стаття кошторисних витрат формується з урахуванням необхідної кількості та ринкової ціни за кожною позицією.

Чи плануєте придбати маленьку квартиру і вибираєте з кількох пропозицій? Рекомендуємо замовити незалежну експертну оцінку стану приміщення. Наш виконроб проведе детальний огляд житлоплощі в старому будинку або новобудові, вкаже на наявні недоліки, складе попередній кошторис косметичного ремонту квартири-студії. Будьте пильні, об'єктивний аналіз може виконати лише досвідчений інженер-будівельник із відповідною кваліфікацією.

Компанія «КПВ-Буд» здійснює ремонтно-оздоблювальні роботи будь-якої складності у стислий термін. Ми запропонуємо варіанти сучасного оформлення для квартир та приватних будинків у Києві та Київській області, створимо оригінальний дизайн-проект, надамо послугу комплексної експертизи перед купівлею чи продажем житлової площі, підкажемо як розумно заощадити фінанси без шкоди якості ремонту. Звертайтесь!

 

Залишились питання
Замовте професійну консультацію прямо зараз