Цена:

Бетонні роботи в Київі і Київській області послуги від КПВ-Буд.

 

Щоб отримати точну вартість вашого замовлення, надішліть проект для прорахунку на пошту.kpvstroy@gmail.com

 

Мінімальний до 100м2
Ціна від 650грн/м2. ЗАМОВИТИ

 

Звичайний від 100м2 до 520м2
Ціна від 550грн/м2. ЗАМОВИТИ

 

Великий від 350м2
Ціна від 500грн/м2. ЗАМОВИТИ

 

 

Ціна на фундаментні роботи:

Фундамент реберної плити: від 2100грн/м2

 
Фундамент реберна плита на заливних палях глибиною до 2м: від 2200грн/м2
 
 
Фундамент на палях ТІСЕ: від 2300грн/м2
 
 
Плитний фундамент: 2500 грн./м2
 
Фундамент реберної плити на забивних палях: від 3600грн/м2

Вартість монолітно-збірного (фундаменту з фбс блоків) залежить від кількості блоків та підготовки, тому вона коливається: від 2800грн/м2 до 5400грн/м2

Варіант №1 2800грн/м2

Варіант№2 5400грн/м2

Т-подібний фундамент: 4600 грн/м2

Не знаєте, який фундамент вибрати
Замовте професійну консультацію прямо зараз!

 

Додаткові роботи:

Вилучення грунту вручну 500грн/м3.
Підготовка піщаної подушки із ущільненням 70грн/м2.

 

Залишились питання
Замовте професійну консультацію прямо зараз

 

Бетонні роботи займають важливу частину процесу будь-якого будівництва. Без них не обійтися при будівництві будинку, благоустрої території, створенні малих архітектурних форм, водойм, парканів і так далі. «КПВ-Строй» надає послуги на бетонні роботи будь-якої складності. Ми виконаємо поставлені задачі швидко та якісно, відповідно до встановлених норм та стандартів. Наші спеціалісти виконують:

  1. Заливання фундаменту. При необхідності допоможемо також грамотно підібрати найбільш підходящу та прийнятну конструкцію фундаменту, що забезпечить рівномірне усадження будівлі та виключить необхідність у подальших ремонтах.
  2. Спорудження монолітних колон. Значно збільшують міцність будь-якої будівлі.
  3. Зведення стін та вертикальних перекриттів. Залізобетонні конструкції міцні та універсальні, вони – чудовий вибір для спорудження стін.
  4. Заливання підлоги, дворів, майданчиків. Виконуємо бетонування не лише у виробничих приміщеннях, а й у житлових будинках, на подвір’ях.
  5. Спорудження вимощення. Така конструкція надійно захистить фундамент у цокольному чи підвальному приміщенні.

Бетонні роботи під ключ – складний та багатоетапний процес. Вони вимагають не тільки використання дорогої професійної техніки та якісних матеріалів, але й уміння, професіоналізму виконавця. Ми маємо великий досвід в галузі будівництва, завжди дотримуємося технології роботи, використовуємо інноваційні методи і чітко дотримуємося всіх етапів, що виключає можливість припущення помилок та псування конструкції в майбутньому. Послідовність роботи виглядає так:

  1. Приготування суміші. Щоб бетонна суміш вийшла якісною, наші спеціалісти завжди дотримуються необхідних пропорцій. Вони залежать від марки цементу, типу споруди, яку планується збудувати.
  2. Подача та приймання суміші. Подається суміш з міксера (найпростіший і економний варіант), за жолобом (застосовуємо, коли міксер не може під'їхати безпосередньо до місця бетонування), автобетононасосом (при заливанні монолітних колон, перекриттів). Відразу після приймання бетонної суміші проводиться її ущільнення та вирівнювання.
  3. Догляд. Щоб бетон досягнув необхідної міцності, необхідні певні умови – підтримання вологості та температурного режиму. Якщо роботи ведуться в холодну пору року, наші фахівці організовують укриття та підігрів конструкції. При високій температурі бетон щодня зволожується, це необхідно для того, щоб суміш швидко не висохла.
  4. Розпалубка. Остаточний етап бетонних робіт. Опалубка знімається через 7-10 днів, коли бетон досягає необхідної міцності. Наші фахівці акуратно виконують роботу, що унеможливлює пошкодження конструкції та гарантує її високу якість.

Дотримання всіх етапів при бетонних роботах гарантує високі результати. Довіривши роботу нам, ви отримаєте міцний та якісний бетонний моноліт, без тріщин та нерівностей. Наші фахівці гарантовано дотримуються всіх технологій, тому ви можете бути впевненими у міцності, надійності та довговічності бетонної конструкції.

Щороку актуальність бетону та бетонних робіт збільшується. Це пов’язано з рядом переваг, якими відрізняється матеріал. Головна серед них – високий ступінь міцності бетонних конструкцій. Вони витримують досить великі навантаження, служать протягом довгого часу, зберігаючи початкову форму. Завдяки цьому бетон – ідеальний матеріал для створення довговічних та надійних об'єктів. Серед інших переваг:

-багата класифікація (для різних робіт використовуються певні марки бетону);

-широка сфера застосування;

-водонепроникність, морозостійкість, шумоізоляція;

-стійкість до механічних пошкоджень.

На бетонні роботи в Києві ціна залежить від низки чинників. При формуванні ціни враховуються транспортні витрати на доставку суміші, спорудження опалубки, укладання та ущільнення бетону, а також догляд за конструкцією та її розпалубка. Крім того, розраховуючи вартість бетонних робіт, ми враховуємо тип споруди та площу, яку необхідно залити, сезон роботи та деякі інші фактори. У будь-якому випадку, наші ціни прийнятні та орієнтовані на клієнтів.

«КПВ-Строй» пропонує бетонні роботи будь-якої складності під ключ. Наші фахівці завжди дотримуються технічних стандартів і приймають лише комплексні рішення для кожної поставленої задачі. Для наших клієнтів розроблено індивідуальні пропозиції, проєктування завжди буде економічно вигідним, а витрати мінімізовані.

Щоб скористатися послугами «КПВ-Строй» та замовити бетонні роботи в Київській області та Києві, зв'яжіться з нами за вказаними телефонами. Допоможемо розрахувати необхідну товщину, міцність споруди, відповідно до проєкту та експлуатаційних вимог. Доступні ціни, висока якість роботи та дотримання термінів гарантовані.