Будівництво будинків під ключ в Київській області від КПВ-Буд.

 Існує кілька варіантів будівництва:

 Стандартні рішення будівництва будинку, які застосовують проектувальники при складанні проекту.

 Нестандартні - але Я б їх назвав, мало відомі або непопулярні. Дані варіанти широко застосовуються в більшій частині при будівництві, тому Я розділив їх на кілька варіантів:

Економний - 13080грн / м2 - Кращий варіант для людей бажаючих добре заощадити. В даному варіанті застосовуються більш економні нові технології (добре забуті старі).

Стандартний - 13855грн / м2 - Найпоширеніше архітектурне рішення.

 Середня вартість будівництва в даному варіанті:

 Коробка будинку 9450грн / м2

 Коробка під чистову обробку 13855грн / м2

 Будинок під ключ 22400грн / м2 (включає всі зовнішні і внутрішні роботи. Чи не включає в себе меблі та інсталяцію.)

 Еліт от 21000грн / м2 - "Мій дім моя фортеця".

 

Потрібен прорахунок проекту?
Замовте попередній прорахунок вартості проекту безкоштовно!

 Вартість будівництва Коробки під ключ в Київській області.

 Газоблок 13855грн/м2

 Керамоблок 14255грн/м2

 Цегла 20945грн/м2

«КПВ-Строй» пропонує будівництво високоякісних будинків, які відрізняються енергоефективністю і цілком не залежать від державних інженерних мереж.Працюємо тільки за найінноваційнішими технологіями, зарекомендованими у сфері будівництва. Висококваліфіковані спеціалісти швидко спроєктують будинок мрії, враховуючи всі індивідуальні вимоги замовника. У нас ви можете замовити повний спектр послуг з будівництва будинків. Фахівці допоможуть підібрати ділянку під майбутній дім, спроєктувати будівлю, підготують детальний кошторис, виконають будівництво будинків в Київській області під ключ і підведуть комунікації, облаштують ділянку і виконають внутрішнє оздоблення вашого будинка.

Будівництво будинків – кропіткий процес, який потребує не тільки витрат часу, але й багато зусиль. Щоб реалізувати необхідні серйозні задачі і збудувати дійсно надійний будинок, який відповідатиме всім вимогам замовника, слід чітко дотримуватися низки важливих етапів. Послідовність робіт, яку завжди дотримується «КПВ-Строй», виглядає наступним чином:

  1. Підготовчий етап. Перед тим, як взятися за будівництво будинків під ключ, наші спеціалісти підготовлюють ділянку – прибирають на ній траву, зайві дерева, демонтують старі будівлі.
  2. Геологічно-геодезичні роботи. Обов’язковий етап кожного будівництва. За допомогою спеціальних заходів, ми з’ясуємо, чи придатна ділянка для будівельних робіт і зведення будинка, а також з точністю встановимо її межі.
  3. Проєктування. З урахуванням всіх особливостей, вимог клієнта, розроблюється або адаптується до конкретної ділянки відповідний проєкт.
  4. Будівництво. Під ключ виконуються бетонні, кладочні, покрівельні, фасадні роботи.

Своїм клієнтам ми пропонуємо дійсно ефективні і багатопланові рішення, в результаті яких вони отримують ідеальний ергономічний простір для свого життя. Реалізувати такі рішення стало можливо завдяки тому, що «КПВ-Строй» застосовує інновації будівельної індустрії, використовує тільки високоякісні та технологічні матеріали, а також – сучасні альтернативні джерела енергії. При цьому вас приємно здивує вартість будівництва будинку в Київський області від нашої компанії, адже ціни не тільки конкурентоспроможні, але й цілком прийнятні.

Вирішивши співпрацювати з «КПВ-Строй», ви завжди можете бути впевнені, що всі встановлені норми і стандарти будуть дотримані повною мірою. За кожним процесом будівництва ми здійснюємо ретельний технічний нагляд. Ця послуга доступна в рамках роботи компанії, її ви завжди можете замовити окремо, щоб бути впевненим: ваше будівництво відповідає всім правилам.

Завершальними етапами будівництва є благоустрій території та оздоблення будинку. Ці послуги також можна замовити в комплексі або окремо. В результаті ви отримаєте не просто споруду, а будинок, в який можна одразу заселятися. Ми створюємо житло, яке відповідатиме всім вашим очікуванням. Завдяки сучасним технологіям, вам не доведеться витрачати занадто багато коштів на його обслуговування.

Будівництво будинків під ключ Київська область

Будівництво будинків під ключ у Київській області – головний напрямок роботи «КПВ-Строй». Неосяжні знання, які весь час вдосконалюються, а також великий практичний досвід в будівельній сфері роблять наших фахівців найкращими професіоналами, дозволяють зводити дійсно високоякісні і добротні будівлі з газобетону, цегли, керамоблоку. Завдяки постійному вдосконаленню, впровадженню комплексних інноваційних рішень та передових технологій, перевірених часом, ми створюємо дійсно енергоефективні сучасні будинки, обладнані соняшними панелями і теплотрасами.

Якщо ви мрієте про надійне, цілком безпечне і функціональне житло, зведення будинків під ключ – оптимальне рішення, як і співпраця з «КПВ-Строй». Ставши нашим клієнтом, ви, без сумнівів, отримаєте низку важливих переваг, найголовніша серед яких – повністю готовий до заселення будинок з усім внутрішнім та зовнішнім оздобленням. В такий будинок можна в’їжджати одразу після завершення будівельних робіт. Окрім того, замовивши комплексні будівельні послуги в «КПВ-Строй», ви отримаєте:

  1. Гарантовану якість. Завдяки професійності бригад, які працюють на будівництві, виключені будь-які затримки і технічні проблеми, робота відбувається швидко і злагоджено.
  2. Економічну вигоду. Для своїх клієнтів ми розробили спеціальні пакети послуг, на які діють знижки. Працюючи з одним підрядчиком, який виконує всі етапи будівництва, ви заощадите не тільки час, але і кошти.
  3. Вигідні ціни. Вартість робіт фіксується в договорі, отже, гарантовано залишиться незмінною.
  4. Своєчасну здачу об’єкта в експлуатацію. Терміни виконання зазначені в договорі, тому затримки виключені.

Найголовніше питання для кожного – вартість послуг і в яку суму обійдеться зведення будинку з нуля. Слід зазначити, що ціна на будівництво будинків в Київській області залежить від багатьох складових. На остаточну суму впливають, в першу чергу, характеристики ділянки. Ціна коливається в залежності від геологічних особливостей, чим вони складніші, тім дорожче обійдеться будівництво. Також слід враховувати складність проєкту (мова йде про планування будівлі, її розміри, кількість поверхів). При розрахунках враховуються технології та матеріали, які використовуються в будівництві. Так, найдоступніші каркасні споруди, найдорожчі – монолітні та цегляні. До середньої категорії вартості можна віднести будинки, зведені з пінобетону та газоблоків. Остаточна сума залежить і від додаткових робіт, які обирає замовник. Йдеться про внутрішнє оздоблення будинку, ландшафтний дизайн – ці послуги надаються додатково, тому їхня вартість враховується в кошторисі окремо.

Замовляйте будівництво будинків в «КПВ-Строй» за номерами, зазначеними на сайті. Кожен потенційний клієнт може стати нашим партнером з будівництва таунхаусів та іншої комерційної нерухомості. Будемо раді плідній співпраці!