Цена:

Будівництво будинків Одеса

 Існує кілька варіантів будівництва:

 Стандартні рішення будівництва будинку, які застосовують проектувальники при складанні проекту.

 Нестандартні - але Я б їх назвав, мало відомі або непопулярні. Дані варіанти широко застосовуються в більшій частині при будівництві, тому Я розділив їх на кілька варіантів:

 Економний - 13080грн / м2 - Кращий варіант для людей бажаючих добре заощадити. В даному варіанті застосовуються більш економні нові технології (добре забуті старі).

 Стандартний - 13855грн / м2 - Найпоширеніше архітектурне рішення.

 Середня вартість будівництва в даному варіанті:

 Коробка будинку 9450грн / м2

 Коробка під чистову обробку 13855грн / м2

 Будинок під ключ 22400грн / м2 (включає всі зовнішні і внутрішні роботи. Чи не включає в себе меблі та інсталяцію.)

 Еліт от 21000грн / м2 - "Мій дім моя фортеця".

 

Потрібен прорахунок проекту?
Замовте попередній прорахунок вартості проекту безкоштовно!

 Будівництво будинків в Одесі і Одеській області.

  Вартість будівництва Коробки під ключ.

 Для розрахунку візьмемо одноповерховий будинок розміром 17 на 12.7м, назва проекта "Будинок в сирени 2" площа будівництва 197.24м2, що має по центру несучу стіну, камін, а також перегородки з цегли.

 Газоблок 13855грн/м2

 Керамоблок 14255грн/м2

 Цегла 20945грн/м2

Мрієте про гарний будинок, в якому оселиться ваша родина і буде почуватися комфортно, надійно і захищено? Тоді обовязково звертайтеся в «КПВ-Строй» і замовляйте у нас послуги з будівництва будинків. Ви гарантовано отримаєте житло своєї мрії, яке відповідатиме всім очікуванням і стане вашою справжньою гордістю. В нашому пріоритеті – зведення енергоефективних будинків, які не залежать від державних інженерних мереж. В роботі ми завжди надаємо перевагу інноваційним рішенням та сучасним технологіям, які фахівці компанії успішно застосовують на практиці. Як результат – ви отримаєте сучасне і функціональне житло, повністю готове до заселення.

Ми виконуємо весь спектр будівельних послуг. Це не просто зручно, а й напрочуд вигідно, адже, замовивши одразу всі процеси у одного підрядника, ви заощадите не тільки свій час на пошук різнопланових спеціалістів на кожен етап будівництва, але й отримаєте економічну вигоду: для клієнтів розроблені спеціальні пакети послуг, на які діють гарантовані знижки. Комплексна робота включає:

-пошук відповідної ділянки;

-проєктування майбутнього будинку;

-складання кошторису;

-геодезію та геологію ділянки;

-будівельні роботи;

-підведення комунікаційних мереж;

-облаштування території;

-зовнішнє і внутрішнє оздоблення будинку.

Виконуючи будівництво будинків, ми завжди дотримуємося етапності цього процесу. Перш за все, проводиться консультація з замовником, під час якої обговорюються найважливіші моменти і всі нюанси стосовно майбутнього будівництва. Обов’язково враховуються побажання клієнта. Наступна робота відбувається так:

  1. Виконується підготовка ділянки. Бригада прибирає траву і зайві дерева, розрівнює ділянку, демонтує старі будівлі.
  2. Проводяться роботи з геології і геодезії. Вони необхідні для того, щоб розуміти, наскільки ділянка придатна до забудівлі, а також для встановлення точних меж об’єкта.
  3. Розробляється проєкт. У відповідних кресленнях враховуються всі деталі, можливі особливості, уподобання замовника.
  4. Проводиться будівництво. Всі роботи – фундаментальні, бетонні, покрівель, кладочні, фасадні – відбуваються під ключ.
  5. Виконуються оздоблювальні роботи. Вони є завершальним етапом будівництва. За бажанням клієнта ми також виконуємо ландшафтний дизайн. В такому разі будинок стає повністю готовий до заселення.

Виконуючи будівництво будинків (Одеса), особливе значення ми приділяємо технічному нагляду за виконанням кожного етапу. Цю послугу ви можете також замовити окремо, щоб точно впевнитися: будівництво відповідає всім нормам, стандартам і правилам.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на багатопланове рішення і отримання ідеального максимально ергономічного простіру для свого життя. Це можливо завдяки застосуванню інновацій будівництва в роботі «КПВ-Строй», альтернативних джерел енергії. Окрім того, наші спеціалісти завжди використовують тільки найкращі будматеріали, які відповідають всім технологічним вимогам. Завдяки комплексному підходу до виконання поставлених цілей, вартість будівництва будинку в Одесі буде вигідною для вас, адже наші ціни прийнятні і завжди орієнтовані на клієнта.

Будівництво будинків під ключ Одеса

Наша компанія спеціалізується на зведенні будинків з цегли, керамоблоку, газобетону та інших матеріалів. Спеціалісти постійно вдосконалюють свої знання і уміння в будівельній сфері, впроваджують інноваційні рішення та використовують передові технології. Саме завдяки цьому, замовивши будівництво будинків під ключ в Одесі у нас, ви можете бути впевнені, що ваш дім буде надійним та енергоефективним. Завдяки обладнанню соняшними панелями та теплотрасами, така будівля не буде вимагати надто великих матеріальних вкладень на утримання і обслуговування.

Будівництво будинків під ключ від «КПВ-Строй» має безліч переваг, серед яких:

  1. Швидка реалізація проєкту. Ми самостійно виконуємо всі етапи будівництва, знаємо нюанси кожного етапу, тому час на пошуки сторонніх спеціалістів не буде витрачатися.
  2. Гарантована якість. Дотримання норм і стандартів будівництва – головний пріоритет в роботі. Завдяки ретельному технагляду будь-які ризики мінімізовано.
  3. Сучасні рішення. Інновації, застосовувані на практиці, виключають припущення помилок.
  4. Договірна основа співпраці. Всі роботи ведуться згідно з складеним договором, тому порушення з боку виконавця або недотримання термінів виконання виключені.

Одна з головних переваг нашої компанії – прийнятні ціни на будівництво будинків в Одесі. На вартість впливає багато факторів, серед яких:

-геологічні особливості конкретної ділянки;

-обрані технології будівництва;

-будматеріали, які використовуються;

-додаткові роботи (ландшафтний дизайн, внутрішнє оздоблення).

Якщо вам потрібне будівництво будинків повного циклу, обов’язково звертайтеся до нас. На сайті ви можете ознайомитися з прикладами готових споруд і обрати найкращий варіант для себе. Також ви можете долучитися до нашої команди і стати партнером з будівництва комерційної нерухомості і таунхаусів. Всі питання – за вказаними телефонами.