Цена:

Фасадні роботи під ключ в Київі та Київській області від КПВ-Буд.

 

Вартість фасадних робіт під ключ, ціна на 2024 рік

 

Найменування робіт

Єд.ви

Ціна грн

1

Фасадні роботи без утеплення по газобетону або керамоблоку стіни

М2

510

 

Фасадні роботи без утеплення по газобетону або керамоблоку укосів

М2

400

       

2

Фасадні роботи з утеплення пінопластом стін

М2

580

 

Фасадні роботи з утеплення пінопластом укосів

М2

510

       

3

Фасадні роботи з утеплення мінеральною ватою стін

М2

620

 

Фасадні роботи з утеплення мінеральною ватою укосів

М2

600

 

 

 

Потрібна зробити фасад?
Замовте виїзд майстра прямо зараз!

 

Вартість фасадних робіт під ключ + весь комплекс матеріалів ціна на 2024 рік.

Найменування робіт

Єд.ви

Ціна грн

1

Фасадні роботи без утеплення по газобетону або керамоблоку

М2

970

       

2

Фасадні роботи з утеплення пінопластом

М2

1300

       

3

Фасадні роботи з утеплення мінеральною ватою

М2

1495

 

Потрібна консультація з фасаду?
Замовте консультацію прямо зараз!

 

 

 

 

 

Ціни на фасадні роботи на 2024 рік від КПВ-Буд 

 

Найменування робіт

Єд.ви

Ціна грн

1

Підготовка фасаду (видалення нерівностей, залишків клею тощо. якщо фасад робиться без утеплення по газобетону або керамоблоку)

М2

60

2

Грунтовка фасаду

М2

30

3

Утеплення фасаду пінопластом:

   
 

Стін

М2

120

 

Цоколя

М/п

120

 

Укосів

М/п

100

4

Утеплення фасаду мінеральною ватою

М2

160

 

Стін

М2

160

 

Цоколя

М/п

160

 

Укосів

М/п

140

5

Установка перфорованого кута із сіткою на кути

Мп

50

6

Влаштування армуючого шару (штукатурка фасаду) стін

М2

120

7

Влаштування армуючого шару (штукатурка фасаду) укосів

М/п

120

8

Нанесення кварц ґрунту

М2

40

9

Нанесення камінцевої штукатурки (баранчик, кароїд) стіни

М2

160

10

Нанесення камінцевої штукатурки (баранчик, кароїд) укоси

М2

160

11

Фарбування фасаду у 2 рази стіни

М2

100

12

Фарбування фасаду у 2 рази укоси

М2

100

 

 

Компанія «КПВ-Буд» виконує фасадні роботи під ключ у Київській області та Києві. Якщо вам необхідно виконати модернізацію, монтаж, оздоблення, утеплення житлової або комерційної будівлі, обов'язково звертайтеся до нас. Ми використовуємо сучасні технології, професійне обладнання, працюємо швидко і якісно. У переліку наших послуг:

  1. Утеплення фасадів. Через стіни тепловтрати будинку можуть становити до 40%. Ми проводимо утеплення фасадів сучасними надійними матеріалами - мінеральною ватою, пінополістиролом, екструдованим пінополістиролом. Вони забезпечують захист від утворення конденсату, плісняви. Особливою популярністю останнім часом користується встановлення вентильованих фасадів: вони теплі, міцні та надійні, стійкі до несприятливих погодних умов.
  2. Штукатурка фасадів. Спеціальні фасадні штукатурки захищають будівлі від впливу різних негативних факторів і роблять будинки естетично привабливими. Штукатурка утворює дихаюче покриття, дає змогу створювати незвичайні за текстурою поверхні, захищає приміщення від вологи, відрізняється прийнятною вартістю. Тому така послуга - вигідне рішення для вас і вашого будинку.
  3. Оздоблення фасадів. Головна функція оздоблення - декоративна. Крім того, вона здатна захистити несучі конструкції, зробити будинок теплішим і створити звукоізоляцію в приміщенні. Величезний асортимент оздоблювальних матеріалів дає можливість втілити в життя будь-які задуми. Оздоблення може бути виконане під цеглу, дерево, популярні серед замовників короїд і баранчик, оснащення фасаду спеціальними фасадними панелями, сайдингом тощо.
  4. Фарбування фасадів. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісну фарбу, яка здатна не просто поліпшити зовнішній вигляд будівлі, а й стане надійним захистом фасаду від різноманітних негативних факторів навколишнього середовища. Перед виконанням фарбування обов'язково проводиться підготовка поверхні.
  5. Герметизація міжпанельних швів. Шви з часом псуються, через що будинок постійно промерзає, у стінах з'являються протікання, а в приміщенні стає помітно холодніше. Тому періодично необхідно проводити їхню додаткову герметизацію. Наші фахівці швидко проведуть всі роботи і відновлять якість міжпанельних швів.

Фасадні роботи в Київській області та Києві охоплюють широкий перелік декоративно-оздоблювальних і ремонтних послуг, зокрема послуги, пов'язані з демонтажем старих матеріалів, очищенням поверхні, утепленням фасаду, реставрацією, ремонтом балконів тощо.

Завдяки величезній різноманітності сучасних матеріалів, фасад може бути змінений до невпізнання. Варто розуміти, що це необхідно не тільки для прикраси будівлі, а й для підвищення тепло- і звкоізоляційних властивостей стін, захисту від атмосферних явищ. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором найбільш підходящого матеріалу, враховуючи:

-матеріал, з якого виконано будівлю;

-сумісність елементів і архітектури будови з тими чи іншими матеріалами;

-фінансові можливості замовника.

Існує кілька основних етапів, яких наші фахівці завжди дотримуються в роботі. В обов'язковому порядку проводиться попередній огляд об'єкта, замір будівлі. Після цього розробляється дизайн-проєкт і підбираються матеріали, які найбільше підходять для кожного конкретного випадку. Враховуються вимоги та побажання замовника. Після узгодження всіх нюансів ми складаємо детальний кошторис і договір. Після цього поетапно проводяться фасадні роботи, які включають:

-підготовку поверхні (очищення, видалення сміття, грибка, старих шарів покриття);

-шпаклівку (за допомогою спеціальних сумішей досягається необхідне вирівнювання поверхні);

-ґрунтування (необхідне для підвищення зчеплення з фарбами, зменшення пористості та вологопоглинання поверхні).

По завершенню підготовчих робіт приступають до оздоблення фасаду. З огляду на побажання замовника, наші фахівці виконують фарбування, декоративну штукатурку, обшивають фасад панелями тощо.

На фасадні роботи вартість визначається в індивідуальному порядку. На ціну впливають такі чинники, як стан і тип фасаду, роботи, які належить виконати, технології, що застосовуватимуться. Важливою складовою ціноутворення є обрані матеріали, а також додаткові послуги, які можуть знадобитися під час фасадних робіт. Приблизну вартість послуг представлено на сайті, точну ціну озвучить фахівець після того, як оцінить фронт роботи та її складність.

Сьогодні фасадні роботи (Київ та область) - затребувана послуга. Ми завжди націлені на результат і орієнтуємося на потреби замовників, тому пропонуємо:

-гарантовану якість роботи;

-високий професіоналізм співробітників;

-індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких завдань;

-безкоштовні консультації для клієнтів;

-дотримання всіх технічних вимог;

-максимально доступні ціни.

Наші співробітники готові реалізувати навіть нестандартні завдання, для цього є всі необхідні засоби, обладнання, знання. Пріоритетний напрямок роботи нашой компанії – саме фасадні роботи. Послуги в Києві та Київській області ви можете замовити за вказаними телефонами або через онлайн форму на сайті.