Цена:

Фундаментні роботи в Київі та Київській області від КПВ-Буд.

 

Ціна на фундаментні роботи:

 

Фундамент реберної плити: від 2100грн/м2

 

 
Фундамент реберна плита на заливних палях глибиною до 2м: від 2200грн/м2
 
 
 
Фундамент на палях ТІСЕ: від 2300грн/м2
 
 
Плитний фундамент: 2500 грн./м2
Фундамент реберної плити на забивних палях: від 3600грн/м2

Вартість монолітно-збірного (фундаменту з фбс блоків) залежить від кількості блоків та підготовки, тому вона коливається: від 2800грн/м2 до 5400грн/м2

Варіант №1 2800грн/м2

Варіант№2 5400грн/м2

Т-подібний фундамент: 4600 грн/м2

Не знаєте, який фундамент вибрати
Замовте професійну консультацію прямо зараз!

 

Додаткові роботи:

 

Вилучення грунту вручну 500грн/м3.
Підготовка піщаної подушки із ущільненням 70грн/м2.

 

Залишились питання
Замовте професійну консультацію прямо зараз

 

Компанія «КПВ-Буд» виконує фундаментні роботи в Києві будь-якої складності. В своїй роботі ми використовуємо сучасні технології, спеціалізоване оснащення та дотримуємося всіх технічних норм і правил укладання фундаменту. Пропонуємо своїм клієнтам укладання фундаменту будь-якого типу: плитного, на палях, монолітно-збірного, стрічкового, стовпчастого і так далі. Виконуємо весь цикл фундаментних робіт:

-геологія ґрунту;

-розбивка території;

-земляні роботи;

-встановлення опалубки;

-укладання арматурної сітки;

-заливка фундаменту.

Саме з фундаментних робіт розпочинається будівництво будь-якого будинку. Фундамент – основа будівлі, тому його облаштуванню слід приділяти максимальну увагу і довіряти роботу лише професіоналам. Адже саме від якості основи будинку залежить міцність і надійність майбутньої будівлі. Виконуючи будівництво фундаментів в Києві, ми завжди дотримуємося чіткої послідовності і приділяємо увагу кожному з етапів. Перед тим, як взятися до роботи, обов’язково проводимо геологічну експертизу ділянки. Фахівці збирають відомості про ґрунт. Це потрібно насамперед для того, щоб максимально точно визначити глибину закладання і найбільш відповідний тип фундаменту. Окрім того, за допомогою геологічної експертизи можна визначити найбільш відповідне місце для закладання основи. Наступні етапи роботи включають:

  1. Підготовка ділянки. Фундаментні роботи під ключ включають розчищення ділянки від будівельного сміття, трави, пнів і зайвих дерев. Далі наші фахівці ділять площу на квадрати і попередньо зонують її. За необхідності виконується попереднє вирівнювання ґрунту.
  2. Земляні роботи. Складаються з риття котловану, облаштування траншеї під бетонну суміш. Вкрай важливо добре ущільнити дно траншеї перед тим, як заливати бетон.
  3. Обладнання основи. В залежності від типу обраного фундаменту, формується подушка з піску, гравію і щебеню.
  4. Обладнання опалубки. Вона може буди зйомною або незйомною. В якості матеріалу для опалубки найчастіше використовується деревина, рідше – метал або пластик.
  5. Армування. У бетону дуже висока міцність на стискання і розрив. Тому армування – обов’язковий етап фундаментних робіт. В залежності від конкретної ситуації обирається діаметр арматури. Перед виконанням армування наші проєктувальники зроблять точні розрахунки кількості арматури, кроку армування, навантаження, тиску і так далі. Це забезпечить правильне виконання етапу.
  6. Заливання бетонної суміші. Відбувається пошарово, кожен шар щільно утрамбовується, це виключить виникнення небажаних порожнеч.

Вартість фундаментних робіт в Києві залежить, в першу чергу, від типу обраного фундаменту. Зведення основи будинку – трудомісткий і відповідальний етап. Ми гарантуємо високу якість виконання робіт, з нашою допомогою будь-який фундамент відрізнятиметься надійністю і прослугує протягом багатьох років.

Фундаментні роботи в Київській області

Одне з головних питань, яке цікавить кожного, хто мріє про власний будинок – скільки коштують фундаментні роботи під ключ в Київській області і Києві? Вартість визначається багатьма факторами:

-типом обраного фундаменту;

-площею майбутньої будівлі;

-глибиною основи будинку;

-геологічними даними ділянки;

-складністю армування;

-необхідністю створення дренажної системи для відведення вологи від споруди.

Всі ці дані особисто визначають наші фахівці під час виїзду на ділянку. Перед початком будівництва складається кошторис, в якому зазначаються всі нюанси і витрати на облаштування фундамента. Ціни на заливання основи будинку вказуються за кубічний метр «КПВ-Буд» має багаторічний досвід роботи в галузі будівельних робіт, в тому числі, з облаштування різних типів фундаментів. На практиці ми застосовуємо сучасні технології і завжди дотримуємося всіх необхідних технічних норм і умов. Одна з наших переваг – наявність сучасного обладнання, яке необхідне для виконання всього циклу фундаментних робіт. Наші фахівці відповідально підходять до виконання кожного етапу створення фундаменту. Також ми допоможемо провести необхідні розрахунки і обрати найякісніші матеріали. Ми завжди:

-дотримуємося технічних стандартів;

-надаємо комплексні рішення під ключ;

-під час проєктування робимо акцент на економії та мінімізації витрат;

-поетапно організовуємо всі виробничі процеси;

-складаємо детальний кошторис;

-контролюємо бюджет і не допускаємо незапланованих витрат;

-виконуємо всі обов’язки за договором і дотримуємося термінів виконання робіт.

Замовити фундаментні роботи в Київській області та Києві ви можете, звернувшись за вказаними телефонами. Професійний підхід, сприятливі ціни та якість роботи гарантовані.