Цена:

Реконструкція будинку Київ

Основні напрямки реконструкції будинків у Києві та Київській області від КПВ-Буд ?

• реконструкцію дачних будинків (з надбудовою та розширенням);

• реконструкцію будинків на схилі та зі складним рельєфом (перепад висоти на ділянці);

• реконструкцію котеджів (які довго не експлуатувалися);

• реконструкцію елітних будинків під ключ (редизайн фасаду, посилення тощо)

• посилення фундаментів перед реконструкцією будинку, котеджу;

• збільшення поверховості будинків та котеджів (надбудова поверхів);

• реконструкцію старих будинків та котеджів (повноцінна реконструкція);

• реконструкцію адміністративних та офісних будівель;

• реконструкцію складських та промислових будівель;

Ціни на реконструкцію будинку на 2024 рік. Робота+матеріал.

1.Реконструкція будинку (фундамент, фасад, перегородки тощо) без капітального будівництва від 7000грн.

2.Реконструкція будинку з повним або частковим знесенням несучих та не несучих конструкцій, переплануванням та будівництвом нової конструкції від 15000грн/м2.

3.Реконструкція будинку під ключ з обробними роботами включаючи перепланування та знесення несучих конструкцій від 20000грн/м2

 

Потрібна реконструкція будинку?
Замовте виїзд майстра для оцінки зараз?

 Реконструкція дома в Київській області

 

Ремонтно - отделочные работы под ключ частного дома

Якщо вам потрібна реконструкція приватних будинків у Києві, звертайтеся в компанію «КПВ-Строй». Наші фахівці допоможуть розробити проєкт, здійснять необхідне перепланування, замінять застарілі конструкції, оновлять будинок з урахуванням усіх ваших вимог, побажань і пріоритетів. Реконструкція старих будинків - комплексна послуга, яка включає цілий перелік робіт:

-перепланування внутрішніх приміщень з урахуванням несучих конструкцій;

-зміну житлової та нежитлової площі (передбачає додавання поверхів будівлям, прибудов, надбудов і мансард);

-нарощування цоколя;

-зміцнення фундаменту;

-ремонт та оздоблення фасаду, інтер'єру;

-утеплення, пароізоляцію, гідроізоляцію будівлі або їх заміну;

-укладання цегли, газобетону та інших будівельних матеріалів.

Ми виконуємо реконструкцію як приватних, так і заміських будинків (в тому числі, розташованих на схилах і складному рельєфові), котеджів, адміністративних і офісних будівель, магазинів та інших об'єктів комерційної та некомерційної нерухомості.

Реконструкція дачних будинків у Києві, приватних котеджів будинків передбачає проведення комплексних будівельних і ремонтних робіт, головна мета яких - поліпшити умови проживання, комфорт, зручність, зовнішній і внутрішній вигляд будівлі. Тому, якщо будинок застарів, не відповідає сучасним вимогам, обов'язково звертайтеся до нас. Маючи колосальний досвід роботи, застосовуючи сучасні технології на практиці, наші фахівці швидко і якісно виконають сучасне проєктування, перепланування і всі необхідні роботи з реконструкції будинку.

Реконструкція будинку (Київ і область) - поетапний процес. Після попередньої консультації, обговорення умов і етапів робочого процесу, наш фахівець виїде на об'єкт, щоб оцінити масштаб роботи, її складність. Обов'язковою умовою реконструкції будь-якої будівлі є отримання дозвільних документів, особливо, коли роботи передбачають зміну технічних характеристик будівель (площі, поверховості, висоти стель тощо). Перед тим, як почати роботи, ми складаємо кошторис і готуємо двосторонній договір. Реконструкцію будинку проводимо під ключ, з дотриманням термінів на виконання кожного етапу.

Проєктуючи реконструкцію будинку, наші фахівці обов'язково враховують всі вимоги та побажання замовника. Особливу увагу необхідно звернути на раціональність цих вимог. Наприклад, будівництво другого поверху - цілком раціональне рішення. А ось добудовувати третій і наступні поверхи не завжди потрібно. Це негативно може позначитися на фундаменті (він просто не витримає), а посилення основи - малоефективне і занадто дороге.

Реконструкція будинку послуги київська область

Головне питання, яке цікавить наших замовників - ціна роботи. Вартість реконструкції будинку в Київській області може варіюватися в різних межах і залежить від низки важливих факторів:

-складності, складу і тривалості робіт;

-площі конструкцій, які підлягають демонтажу;

-необхідності виконання посилення фундаменту;

-складності рельєфу, на якому розташований об'єкт тощо.

Остаточну суму буде озвучено після консультації фахівця, складання докладного кошторису з урахуванням усіх витрат на будівельні роботи, задіяну техніку і необхідні матеріали.

Довіривши реконструкцію будинку фахівцям компанії «КПВ-Строй», ви можете бути впевненими в якісному виконанні роботи. Серед наших переваг:

-багаторічний досвід роботи;

-оперативне виконання поставлених завдань;

-індивідуальні рішення для кожного замовника;

-наявність матеріально-технічної бази, що забезпечує істотну економію для замовника на оренді інвентарю, обладнання, спецтехніки;

-доступні ціни.

Також реконструкція дачного (садового) будинку в Київській області, котеджу, приватного будинку в місті або за містом передбачає здійснення технічного нагляду за виконанням кожного етапу. Об'єкт закріплюється за виконробом, який контролює процес реконструкції від початку виконання робіт до їх повного завершення.

На практиці ми застосовуємо найсучасніші технології розширення і посилення об'єктів під час реконструкції, які дають можливість реалізувати навіть найскладніші завдання. Обов'язково враховуємо всі особливості об'єкта, експлуатаційні властивості матеріалів, що використовуються, дотримуємося санітарних та експлуатаційних норм реконструкції.

Потрібне перепланування, проєктування та реконструкція будинку? Послуги (Київська область і Київ) будь-якої складності замовляйте в компанії «КПВ-Строй» за вказаними на сайті телефонами. Дотримання термінів, висока якість робіт - гарантовані. Наші ціни орієнтовані на клієнтів, ми завжди знаходимо індивідуальні рішення кожного поставленого завдання.