Цена: Договорная

Ремонт квартири, будинку в Києві та Київській області від КПВ-Буд.

Ремонт квартири у Києві. Ціни на 2024 рік.

Косметичний ремонт квартири вартість роботи від 1600 грн/м2 з матеріалами від 3400 грн/м2.

Капітальний ремонт квартири на вторинному ринку 3500 грн./м2

Ремонт квартири в новобудові від 400 грн/м2

Дизайнерський ремонт квартири від 6000 грн/м2

Ремонт будинку від 3000 грн/м2

 

Потрібен прорахунок ремонту
Замовте майстра прямо зараз
  

Ремонтно - отделочные работы под ключ частного дома

Реконструкция дома

Ремонт квартири швидко та якісно для мешканців Києва та Київської області сьогодні – не міф, а реальність! Бажаєте оновити неактуальну обстановку, покращити функціональність набутої в новобудові житлоплощі, вирішити супутні проблеми? На шляху до комфорту компанія «КПВ-Буд» позбавить вас зайвих витрат, заощадить час і нерви. Ми запропонуємо небанальні варіанти оформлення, розробимо дизайн-проект, виконаємо ремонтно-оздоблювальні роботи будь-якого обсягу та складності у найкоротший термін.

Просту «косметику», безумовно, можна зробити і самостійно, але комплексний підхід вимагатиме професійних навичок та умінь, а також наявності спеціалізованого інструменту. Послуги ремонту квартири від «КПВ-Буд» - це можливість перетворити житло без відчутних збитків для сімейного бюджету. Після складання кошторису та затвердження графіка робіт наша команда візьме на себе всі турботи та клопоти, включаючи придбання та доставку необхідних матеріалів, прибирання та вивіз будівельного сміття.

Дизайнери рекомендують проводити косметичні заходи не рідше 1 разу на 5-10 років, а капітальне втручання кожні 15 років. Такий підхід допомагає власникам міської та заміської нерухомості своєчасно оновлювати оздоблення житлових приміщень, проводити діагностику та ремонт інженерних мереж. Ремонт квартири чи приватного будинку дозволить усунути будь-які естетичні та функціональні недогляди з акцентом на модні тенденції, виконати перепланування у разі потреби.

Ви можете замовити послуги кваліфікованих спеціалістів прямо зараз!

Звернутися за допомогою до команди «КПВ-Буд» варто:

Ми суворо дотримуємось клієнтоорієнтованої цінової політики, надаємо знижки, проводимо акції та даруємо подарунки.

Володіємо великою базою знань та багаторічним практичним досвідом у сфері малоповерхового будівництва та ремонтно-оздоблювальних робіт.

Дотримуємося принципів комплексного підходу до кожного замовлення незалежно від обсягу та складності, враховуємо побажання клієнта.

Гарантуємо консультаційну підтримку на всіх етапах робіт, готові запропонувати експертну раду та практичні рекомендації.

Выбираем исключительно качественные и экологически чистые строительные и отделочные материалы по выгодной цене.

Дотримуємося чинних вимог СНіП (ДБН), віддаємо перевагу перевіреним методикам та інноваційним технологіям.

Якщо вам потрібен якісний та оперативний ремонт квартири недорого, дзвоніть у «КПВ-Буд»! Навіть у рамках скромного бюджету, ви можете бути на 100% впевнені в результаті, оскільки для нас клієнт — це, перш за все, друг, який потребує професійної допомоги. Команда фахівців з однаковою увагою віднесеться до зміни базового планування, естетичного перетворення інтер'єру та заміни застарілих комунікацій. Насолоджуйтесь довгоочікуваними змінами, а обтяжливий клопіт надайте нам!

Ремонт квартири під ключ у новобудові у Києві від КПВ-Буд.

Компанія «КПВ-Буд» виконає ремонт квартир у новобудові недорого та в стислий термін. Як ми працюємо:
Заповніть форму зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонуйте, щоб узгодити дату та точний час консультаційного виїзду експерта.

Досвідчений спеціаліст прямо на місці проведе оцінку складності та специфіки робіт, необхідних для успішної реалізації задуманого.

На підставі вихідних даних та конкретних побажань клієнта ми абсолютно безкоштовно складемо кошторис на ремонтно-оздоблювальні роботи.

Вже в перші 48 годин після укладання договору бригада розпочне виконання замовлення згідно з попередньо затвердженим графіком.

Підсумкова ціна недорогого косметичного ремонту квартири визначається низкою факторів:

Обсягом послуг. Підсумовується розрахункова вартість всіх маніпуляцій, включаючи дозвіл супутніх ремонту завдань, наприклад, - монтажу освітлювальних приладів або вивезення будівельного сміття.

Розміром витрат на будівельні та оздоблювальні матеріали, витратні інструменти. Будьте уважні, ця стаття кошторису формується з урахуванням необхідної кількості та продажної ціни за кожною окремо взятою позицією.

Фахівці «КПВ-Буд» з підвищеною увагою ставляться до потреб клієнта як в естетичному, так і функціональному відношенні. Незалежно від габаритів квартири, ми запропонуємо кілька оригінальних варіантів облаштування житла в рамках фінансового бюджету. Як приклад розглянемо креативний ремонт студії площею 39 кв. м. Замовники, молода сімейна пара, побажали додати в базове гардеробне планування і збільшити метраж ванної кімнати, поєднаної з санвузлом.

Наш дизайнер розробив оптимальний проект з урахуванням зазначених вимог та специфіки «вільного» простору квартири-студії. Ось що вийшло в результаті:

Перепланировка позволила добавить 25% к изначальному размеру ванной комнаты. Новые перегородки были смонтированы по технологии Knauf. В качестве звукоизолирующего слоя в конструкции использовалась рулонная минеральная вата толщиной в 70 мм.

Для усунення дефектів поверхні підлоги була виконана стяжка сумішшю, що самовирівнюється. На попередньо підготовлену основу бригада плиточників поклала зносостійкий матовий керамограніт із ефектом антиковзання.

Для оформлення кухонного фартуха та стін у ванній кімнаті ми вибрали імпортну керамічну плитку з різних колекцій минулого року, що дозволило створити оригінальну композицію та заощадити близько 60% вартості стінового кахлю.

Дизайнерський ремонт квартири завершився встановленням розсувних дзеркальних дверей у вбиральню, розеток та вимикачів, основного та точкових світильників, енергозберігаючої кухонної витяжки та вентилятора у ванну кімнату.

Отдельного внимания заслуживает обустройство комфортного и функционального балкона — дополнительного места для уединенного отдыха или работы в спокойной обстановке. Пол, стены и потолок помещения были утеплены плитами минеральной ваты. Остекление балкона выполнено качественными двухкамерными окнами. Для подачи свежего воздуха установлен бризер с функцией очистки приточного воздуха. В качестве экономичного источника тепла выбран электрический инфракрасный обогреватель.

Ремонт квартири, будинки під ключ у Києві та Київській області

Намічаєте оновлення «застарілого» інтер'єру, внесення локальних коректив, усунення косметичних дефектів чи функціональне перепланування у межах скромного бюджету? Фахівці «КПВ-Буд» з більш ніж 20-річним стажем успішної діяльності у сфері малоповерхового будівництва та ремонтно-оздоблювальних робіт «під ключ» виконають капітальний ремонт квартири, будинки у встановлений термін, запропонують оптимальний варіант для облаштування житлових приміщень у єдиній стилістиці.

Наша головна мета – на 100% задоволений клієнт! У пріоритеті для команди професіоналів «КПВ-Буд» не просто стабільний заробіток, а увага до кожної деталі, опрацювання нюансів, облік специфіки окремого замовлення та максимум уваги до ваших побажань. Ми працюємо за принципом бездоганного виконання довірених завдань у суворій відповідності діючим вимогам ДБН, адаптуємо будь-яку житлову площу до комфортного проживання. Переконайтеся самі!

Щоб ремонт у будинку не став для вас непосильним вантажем, звертайтесь за допомогою. Незалежно від складності замовлення ми орієнтовані на комплексний та відповідальний підхід:

Підготовчий етап передбачає створення ремонтної бригади оптимальних робочих умов. При необхідності ми готові обережно перевезти велику побутову техніку та меблі, виконати демонтаж старих покриттів, вивезти сміття.

Безпосередньо ремонтні роботи розпочинаються протягом перших 48 годин після затвердження технічного завдання. Послугу закупівлі та доставки матеріалів у потрібному обсязі та витратного інструменту ми здійснюємо без посередників!

Ми можемо запропонувати зробити ремонт в одній кімнаті. Фахівці компанії з однаковою увагою ставляться до планування в маленькому приміщенні та просторому приватному будинку.

Діагностика комунікацій, монтаж освітлювальних приладів, збирання меблів, встановлення та підключення великої побутової техніки, а також розрахунок та замовлення нових віконних та дверних блоків обговорюється в індивідуальному порядку.

Ремонт квартири або приватного будинку під ключ у Києві та Київській області починається з розумного вибору сумлінних професіоналів, які готові забезпечити гарантований результат оперативно та суворо в рамках закладеного бюджету. Довірте турботи про комфорт та естетичну привабливість вашого житла профільної компанії з бездоганною репутацією! Звертайтеся до «КПВ-Буд», ми допоможемо!

 

1
1 Ремонт Квартири послуги Київ |Ціна від 1600грн/м2 від КПВ-Буд
ГРН 1600