Цена: Договорная

Будівництво будинків і котеджів під ключ у Львові та Львівської області. Ціна на 2023 рік.

Варіанти будівництва будинку. Вартість на 2023 рік.

Існує кілька варіантів будівництва:

 • Стандартні рішення будівництва будинку, які застосовують проектувальники при складанні проекту.

 

 • Нестандартні - але Я б їх назвав, мало відомі або непопулярні. Дані варіанти широко застосовуються в більшій частині при будівництві, тому Я розділив їх на кілька варіантів:

 

 • Економний - 13080грн / м2 - Кращий варіант для людей бажаючих добре заощадити. В даному варіанті застосовуються більш економні нові технології (добре забуті старі).

 

 • Стандартний - 13855грн / м2 - Найпоширеніше архітектурне рішення.

Середня вартість будівництва в даному варіанті:

Коробка будинку 9450грн / м2

Коробка під чистову обробку 13855грн / м2

Будинок під ключ 22400грн / м2 (включає всі зовнішні і внутрішні роботи. Чи не включає в себе меблі та інсталяцію.)

 • Еліт от 21000грн / м2 - "Мій дім моя фортеця".

Потрібен прорахунок проекту?
Замовте попередній прорахунок вартості проекту безкоштовно!

 

Будівництво будинку.

Вартість будівництва Коробки під ключ.

Для розрахунку візьмемо одноповерховий будинок розміром 17 на 12.7м, назва проекта "Будинок в сирени 2" площа будівництва 197.24м2, що має по центру несучу стіну, камін, а також перегородки з цегли.

Газоблок 13385грн/м2

Керамоблок 14255грн/м2

Цегла 17145грн/м2

Вибравши нас, ви отримуєте:

 • Вибравши нас, ви отримуєте: Професійну консультацію при складанні проектної документації. Адже від вибору технології зведення будинку буде залежати його вартість.
  Ви можете побудувати будинок з однаковими технологічними параметрами але, за ціною на 20-40% дорожче.

 • За довгий час будівництва Я зіткнувся з тим, що багато проектувальників не беруть до уваги геологію, не розраховують вагу будинку і не
  пропонують альтернативних варіантів будівництва будинку (а саме: який фундамент вибрати, стіни і т.д), в більшій частині проектувальники
  залишають все ті ж параметри будинку, змінюючи тільки планування, користуючись не розуміння замовника, тому консультація вже на першому
  етапі проектування, допоможе Вам, заощадити ваші гроші в подальшому.

 • Професійну команду фахівців з усім інструментом і «Своєю опалубкою». З нульового циклу будівництва ви починаєте економити на видатковому
  матеріалі (покупці лісу, саморізів і т.д для збірки опалубки під фундамент). На сьогоднішній день це приблизно 1700-2400 $

 

 • Тих нагляд над усім будівельним процесом. Весь будівельний процес контролює виконроб.

 

 • Допомога і консультація у виборі матеріалів. Найголовніший для нас пріоритет при виборі матеріалу - це «Ціна якість».

 

 • Чесний кошторисний прорахунок на початку будівництва. Чи не виставляємо замовнику рахунок за фактом.

 

 • Вибір завжди за вами!

 

Залишилися питання?
Замовте професійну консультацію прямо зараз!
 

Середня ціна будівництва будинку під ключ у Львові та Львівськой області ціна на 2022 рік.

Матеріал

Ціна в грн. за 1 / м2

Що входить в дану вартість

 

 

1.Готовий проект будинку 

2.Розмітка осей майбутнього будинку

3. Земельні роботи

4.Улаштування фундаменту

5.Підведення  технічних комунікацій до будинку.

6. Кладка стін, перегородок, вентиляційних каналів і димоходів.

7.Улаштування покрівлі під ключ.

8. Утеплення й облицювання фасаду будинку.

Газобетон

13385

 

Керамоблок

 

14255

Цегла

17145
Якщо вам потрібно розрахувати вартість майбутнього будинку, то ви можете замовити цю послугу по телефону 098-504-75-90. Дана послуга безкоштовна.

 

Потрібна консультація Архітектора?
Замовте професійну консультацію прямо зараз!
 

Будівництво будинків під ключ у львові і львівської області.

Чому варто замовити будівництво будинку або котеджу в нашій будівельній компанії? Наші переваги перед іншими будівельними компаніями.

 • прораб на объекте Постійний контроль над виконанням робіт (додатково ведеться фото і відео звіт). На об'єкті постійно знаходиться виконроб, який стежить за якістю і дотриманням всіх норм ДБН. Багато замовників навіть не замислюються над таким важливим питанням, але ж відсутність виконроба на об'єкті призводить до порушення технологій і «халтури робочих». Навіть самі перевірені робочі допускають помилки через втому, неуважність, або просто довіривши виконання роботи підсобникам, які нічого не вміють. Тому наявність виконроба на будівельному об'єкті - це запорука якісної роботи з дотриманням всіх норм ДБН, виконання всіх робіт відповідно до проектної документації.

 

 • Даємо знижку -2% від загальної вартості при оплаті 100%. Плюс такого співробітництва полягає в тому, що кошторис фіксується один раз і не змінюється протягом усього будівництва, на відміну від інших компаній. Також це прекрасний спосіб заощадити пристойну суму грошей.

 

 • оценка строительства домаДаємо реальну оцінку будівництва будинку на початку будівництва. Якщо щось упустимо в кошторисі, значить зробимо безкоштовно. Тому, даємо об'єктивну оцінку на початку всієї роботи, не пропускаючи дрібниць.

 

 • Даруємо готовий проект в подарунок від наших партнерів.

 

 • При замовленні будівництва будинку під ключ даруємо введення в експлуатацію безкоштовно.

 

 • Працюємо тільки за договором. Оплата готівковий або безготівковий розрахунок.

 

 • Даємо гарантію на капітальне будівництво. Згідно із законодавством України.

 

 • При необхідності виконаємо індивідуальне проектування будинку, котеджу, дачі.

 

Залишилися питання?
Замовте професійну консультацію прямо зараз!
 

Будівництво будинків у львові під ключ з нами це вигідно і надійно!

строительство домов во львове Кожна людина мріє про комфорт, адже немає нічого кращого, ніж повертатися в свій затишний теплий будинок, пити каву в сімейному колі, сидячи біля віконця. У наш час жити у власному будинку з усіма зручностями цілком можливо, варто тільки замовити будівництво будинків під ключ у Львові, така послуга дозволить Вам отримати саме те, що Ви хочете. Купити готовий будинок, звісно, можна і відразу, але тоді є можливість не отримати те, що хочете саме Ви. В першу чергу - це планування. Замовляючи будівництво котеджу у Львові, Ви маєте можливість розпланувати свій будинок з урахуванням всіх індивідуальних особливостей і побажань, але це не означає, що Ви витратите силу-силенну свого часу. Саме зведення такого будинку, як правило, не займає багато часу, завдяки сучасним технологіям з використанням монолітного каркасного будівництва, і проводиться незалежно від пори року. Вигідним за часом буде будівництво будинку з газобетону або ж котеджу під ключ, який буде мати відмінну теплоізоляцію. Все залежить від того, в якій конкретно компанії Ви замовляєте такого роду роботу. Наша будівельна компанія «КПВ-СТРОЙ» піклується про своїх клієнтів і дорожить репутацією. Ми пропонуємо гарантовану якість з урахуванням всіх вимог клієнтів, які обговорюються на першому етапі розробки проекту.

утверждение проекта строительства домаВам необхідно буде лише затвердити проект розроблений компанією, в ньому будуть враховані всі ваші бажання, крім того можливо скористатися вже готовими варіантами проектів, просто вибравши той, за яким і буде будуватися Ваш власний будинок. Від замовника потрібно лише затвердити проект і обговорити всі деталі. За своїм смаком Ви можете замовити все, аж до деталей. Робота над таким проектом виконується компанією дуже ретельно, починаючи з розробки проекту і затвердження його замовником, тобто безпосередньо з Вами, далі ведуться підготовчі роботи, заливка фундаменту, зведення стін відповідно до індивідуального плану, даху, слідом за цим здійснюється зовнішнє і внутрішнє оздоблення будинку.

Варто зазначити, що одним з важливих чинників володіння таким будинком, є комунікації: опалення, електрика, водопровід, каналізація, а також установка сантехніки і освітлення. Опалення грає важливу роль, в той час як у звичайній квартирі доводиться чекати початку опалювального сезону, який не завжди збігається з погодними умовами, то в приватному будинку Ви самі зможете регулювати температуру повітря, завдяки установці газо-твердопаливного котла, який також підключить компанія. Використання таких котлів дуже актуально в наш час, це один з найбільш вигідних видів опалення для приватних будинків і котеджів.

Крфасадные работы ім того, грамотна теплоізоляція дозволить економно використовувати опалення. Такі роботи починаються на етапі зведення фундаменту, враховуються всі особливості ландшафту, проводиться як утеплення, так і гідроізоляція, бо всім відомо, що волога згубно впливає на якість матеріалів, що використовуються для теплоізоляції, до того ж вона може порушити і конструкцію будівлі. Будівництво будинків під ключ виключає виникнення таких наслідків. Подальше утеплення стін будинку: якісна герметизація швів і «обшивка» зовні теплоізоляційними матеріалами дозволить значно зменшити витрати на опаленні і уникнути вогкості. Такий будинок буде теплим і затишним навіть якщо за вікном потиснуть морози та розіграється хуртовина. А головне - Ви отримаєте вже готовий будинок, виконаний кваліфікованими фахівцями в короткий термін, в якому не потрібно буде проводити додаткові ремонтні роботи і докуповувати матеріали. Все, що від Вас потрібно просто заїхати і обставити будинок меблями на свій смак. По бажанню замовника компанія може упорядкувати і територію біля будинку, зробити ландшафтні роботи.

1
1 ᐉ Будівництво Будинків у Львові|Ціна на 2023 рік
ГРН 9340