Цена: Договорная

Будівництво будинків і котеджів у Львові від 5600гр/м2 з гарантією 10 років на всі види будівельних робіт від надійної будівельної компанії КПВ-СТРОЙ.

Будівництво будинку під ключ у Львові ціна на 2019 рік.

Матеріал

Ціна в грн. за 1 / м2

Що входить в дану вартість

 

 

1.Готовий проект будинку в подарунок

2.Розмітка осей майбутнього будинку

3. Земельні роботи

4.Улаштування фундаменту

5.Підведення  технічних комунікацій до будинку.

6. Кладка стін, перегородок, вентиляційних каналів і димоходів.

7.Улаштування покрівлі під ключ.

8. Утеплення й облицювання фасаду будинку.

Газобетон

5800

 

Керамоблок

 

7430

Цегла

8980

Якщо вам потрібно розрахувати вартість майбутнього будинку, то ви можете замовити цю послугу по телефону 098-504-75-90. Дана послуга безкоштовна.

 

Потрібна консультація Архітектора?
Замовте професійну консультацію прямо зараз!
 

Чому варто замовити будівництво будинку або котеджу в нашій будівельній компанії? Наші переваги перед іншими будівельними компаніями.

  • прораб на объекте Постійний контроль над виконанням робіт (додатково ведеться фото і відео звіт). На об'єкті постійно знаходиться виконроб, який стежить за якістю і дотриманням всіх норм ДБН. Багато замовників навіть не замислюються над таким важливим питанням, але ж відсутність виконроба на об'єкті призводить до порушення технологій і «халтури робочих». Навіть самі перевірені робочі допускають помилки через втому, неуважність, або просто довіривши виконання роботи підсобникам, які нічого не вміють. Тому наявність виконроба на будівельному об'єкті - це запорука якісної роботи з дотриманням всіх норм ДБН, виконання всіх робіт відповідно до проектної документації.
  • Даємо знижку -5% від загальної вартості при оплаті 100%. Плюс такого співробітництва полягає в тому, що кошторис фіксується один раз і не змінюється протягом усього будівництва, на відміну від інших компаній. Також це прекрасний спосіб заощадити пристойну суму грошей.
  • оценка строительства домаДаємо реальну оцінку будівництва будинку на початку будівництва. Якщо щось упустимо в кошторисі, значить зробимо безкоштовно. Тому, даємо об'єктивну оцінку на початку всієї роботи, не пропускаючи дрібниць.
  • Даруємо готовий проект в подарунок від наших партнерів.
  • При замовленні будівництва будинку під ключ даруємо введення в експлуатацію безкоштовно.
  • Працюємо тільки за договором. Оплата готівковий або безготівковий розрахунок.
  • Даємо гарантію на капітальне будівництво 10 років. Згідно із законодавством України.
  • При необхідності виконаємо індивідуальне проектування будинку, котеджу, дачі.

 

Залишилися питання?
Замовте професійну консультацію прямо зараз!
 

Будівництво будинків у львові під ключ з нами це вигідно і надійно!

строительство домов во львове Кожна людина мріє про комфорт, адже немає нічого кращого, ніж повертатися в свій затишний теплий будинок, пити каву в сімейному колі, сидячи біля віконця. У наш час жити у власному будинку з усіма зручностями цілком можливо, варто тільки замовити будівництво будинків під ключ у Львові, така послуга дозволить Вам отримати саме те, що Ви хочете. Купити готовий будинок, звісно, можна і відразу, але тоді є можливість не отримати те, що хочете саме Ви. В першу чергу - це планування. Замовляючи будівництво котеджу у Львові, Ви маєте можливість розпланувати свій будинок з урахуванням всіх індивідуальних особливостей і побажань, але це не означає, що Ви витратите силу-силенну свого часу. Саме зведення такого будинку, як правило, не займає багато часу, завдяки сучасним технологіям з використанням монолітного каркасного будівництва, і проводиться незалежно від пори року. Вигідним за часом буде будівництво будинку з газобетону або ж котеджу під ключ, який буде мати відмінну теплоізоляцію. Все залежить від того, в якій конкретно компанії Ви замовляєте такого роду роботу. Наша будівельна компанія «КПВ-СТРОЙ» піклується про своїх клієнтів і дорожить репутацією. Ми пропонуємо гарантовану якість з урахуванням всіх вимог клієнтів, які обговорюються на першому етапі розробки проекту.

утверждение проекта строительства домаВам необхідно буде лише затвердити проект розроблений компанією, в ньому будуть враховані всі ваші бажання, крім того можливо скористатися вже готовими варіантами проектів, просто вибравши той, за яким і буде будуватися Ваш власний будинок. Від замовника потрібно лише затвердити проект і обговорити всі деталі. За своїм смаком Ви можете замовити все, аж до деталей. Робота над таким проектом виконується компанією дуже ретельно, починаючи з розробки проекту і затвердження його замовником, тобто безпосередньо з Вами, далі ведуться підготовчі роботи, заливка фундаменту, зведення стін відповідно до індивідуального плану, даху, слідом за цим здійснюється зовнішнє і внутрішнє оздоблення будинку.

Варто зазначити, що одним з важливих чинників володіння таким будинком, є комунікації: опалення, електрика, водопровід, каналізація, а також установка сантехніки і освітлення. Опалення грає важливу роль, в той час як у звичайній квартирі доводиться чекати початку опалювального сезону, який не завжди збігається з погодними умовами, то в приватному будинку Ви самі зможете регулювати температуру повітря, завдяки установці газо-твердопаливного котла, який також підключить компанія. Використання таких котлів дуже актуально в наш час, це один з найбільш вигідних видів опалення для приватних будинків і котеджів.

Крфасадные работы ім того, грамотна теплоізоляція дозволить економно використовувати опалення. Такі роботи починаються на етапі зведення фундаменту, враховуються всі особливості ландшафту, проводиться як утеплення, так і гідроізоляція, бо всім відомо, що волога згубно впливає на якість матеріалів, що використовуються для теплоізоляції, до того ж вона може порушити і конструкцію будівлі. Будівництво будинків під ключ виключає виникнення таких наслідків. Подальше утеплення стін будинку: якісна герметизація швів і «обшивка» зовні теплоізоляційними матеріалами дозволить значно зменшити витрати на опаленні і уникнути вогкості. Такий будинок буде теплим і затишним навіть якщо за вікном потиснуть морози та розіграється хуртовина. А головне - Ви отримаєте вже готовий будинок, виконаний кваліфікованими фахівцями в короткий термін, в якому не потрібно буде проводити додаткові ремонтні роботи і докуповувати матеріали. Все, що від Вас потрібно просто заїхати і обставити будинок меблями на свій смак. По бажанню замовника компанія може упорядкувати і територію біля будинку, зробити ландшафтні роботи.