Цена: Договорная

Будівництво будинків під ключ.

Кожна людина мріє про комфорт, адже немає нічого кращого, ніж повертатися в свій затишний теплий будинок, пити каву в сімейному колі, сидячи біля віконця. У наш час жити у власному будинку з усіма зручностями цілком можливо, варто тільки замовити будівництво будинків під ключ у Львові, така послуга дозволить Вам отримати саме те, що Ви хочете. Купити готовий будинок, звісно, можна і відразу, але тоді є можливість не отримати те, що хочете саме Ви. В першу чергу - це планування. Замовляючи будівництво будинку під ключ Львів, Ви маєте можливість розпланувати свій будинок з урахуванням всіх індивідуальних особливостей і побажань, але це не означає, що Ви витратите силу-силенну свого часу. Саме зведення такого будинку, як правило, не займає багато часу, завдяки сучасним технологіям з використанням монолітного каркасного будівництва, і проводиться незалежно від пори року. Вигідним за часом буде будівництво будинку з газобетону або ж котеджу під ключ, який буде мати відмінну теплоізоляцію. Все залежить від того, в якій конкретно компанії Ви замовляєте такого роду роботу. Наша компанія «ТОВ КПВ-СТРОЙ» піклується про своїх клієнтів і дорожить репутацією. Ми пропонуємо гарантовану якість з урахуванням всіх вимог клієнтів, які обговорюються на першому етапі розробки проекту.

Вам необхідно буде лише затвердити проект розроблений компанією, в ньому будуть враховані всі ваші бажання, крім того можливо скористатися вже готовими варіантами проектів, просто вибравши той, за яким і буде будуватися Ваш власний будинок. Від замовника потрібно лише затвердити проект і обговорити всі деталі. За своїм смаком Ви можете замовити все, аж до деталей. Робота над таким проектом виконується компанією дуже ретельно, починаючи з розробки проекту і затвердження його замовником, тобто безпосередньо з Вами, далі ведуться підготовчі роботи, заливка фундаменту, зведення стін відповідно до індивідуального плану, даху, слідом за цим здійснюється зовнішнє і внутрішнє оздоблення будинку.

Варто зазначити, що одним з важливих чинників володіння таким будинком, є комунікації: опалення, електрика, водопровід, каналізація, а також установка сантехніки і освітлення. Опалення грає важливу роль, в той час як у звичайній квартирі доводиться чекати початку опалювального сезону, який не завжди збігається з погодними умовами, то в приватному будинку Ви самі зможете регулювати температуру повітря, завдяки установці газо-твердопаливного котла, який також підключить компанія. Використання таких котлів дуже актуально в наш час, це один з найбільш вигідних видів опалення для приватних будинків і котеджів.

Крім того, грамотна теплоізоляція дозволить економно використовувати опалення. Такі роботи починаються на етапі зведення фундаменту, враховуються всі особливості ландшафту, проводиться як утеплення, так і гідроізоляція, бо всім відомо, що волога згубно впливає на якість матеріалів, що використовуються для теплоізоляції, до того ж вона може порушити і конструкцію будівлі. Будівництво будинків під ключ виключає виникнення таких наслідків. Подальше утеплення стін будинку: якісна герметизація швів і «обшивка» зовні теплоізоляційними матеріалами дозволить значно зменшити витрати на опаленні і уникнути вогкості. Такий будинок буде теплим і затишним навіть якщо за вікном потиснуть морози та розіграється хуртовина. А головне - Ви отримаєте вже готовий будинок, виконаний кваліфікованими фахівцями в короткий термін, в якому не потрібно буде проводити додаткові ремонтні роботи і докуповувати матеріали. Все, що від Вас потрібно просто заїхати і обставити будинок меблями на свій смак. По бажанню замовника компанія може упорядкувати і територію біля будинку, зробити ландшафтні роботи.