Цена: Договорная

Будівництво будинків і котеджів під ключ у Львові від надійно будівельної компанії №1 в Україні КПВ СТРОЙ - Це Якість! Перевірена! Часом! Переваги і недоліки будівництва котеджів і будинків з газобетону у Львові.

Будівництво будинків у Львові ціна на 2019 рік.

будівництво будинків львівБудівництво будинків під ключ у Львові з газобетону, стала модною і економічно виправданою тенденцією. Матеріал являє собою екологічно чистий сучасний камінь, усередині якого знаходяться пористі пори, заповнені повітрям. В даний час при будівництві приватних будинків під ключ, дач і котеджів серед будівельних матеріалів перевагу мають газобетонні або пінобетонні блоки.

Пінобетон має один «мінус» - подрібнення при укладанні, тому з ним можуть працювати лише фахівці з певним досвідом. Отже, будівництво будинків у Львові має широке поширення, особливо серед умільців будувати своїми руками.

Газобетон має ряд переваг:

Висока міцність, блоки практично не кришиться.

Пожежобезпечний.

Має хороші звукоізоляційні характеристики.

Легко обробляється механічним способом.

Виробник дає гарантію на експлуатацію більше 150 років.

Екологічно чистий будівельний матеріал.

Завдяки великим розмірам блоків коробка будинку зводиться набагато швидше.

Має невелику вагу у порівнянні з іншими будівельними матеріалами.

Його мала теплопровідність дає можливість збереження оптимальної температури в будинку.

Будівництво будинків або котеджів під ключ у Львові з газобетону дає суттєву економію для замовника через низьку ціну матеріалу.

У газобетону є і деякі недоліки:

будівництво котеджів львівГарне накопичення вологи часто призводить до промерзання стін і появі цвілі. Тому стіни з газобетону повинні бути оброблені декоративною штукатуркою, яка ізолює від зовнішніх агресивних впливів природи.

Для усунення міфів про пористого бетону слід зазначити деякі факти:

Стіни з газобетону можна утеплювати пінополістиролом або мінеральною ватою, правда, використання першого матеріалу дає економію витрат на утеплення.

При будівництві будинку слід застосовувати клейовий теплозберігаючі розчин, який забезпечує товщину шва в кілька міліметрів.

Утеплювати і обробляти стіни з газобетону треба в суху пору року.

При кладці сухих блоків клейовий розчин швидко втрачає еластичність.

Кладка стін на клею повинні виконуватись спеціальною кельмою з контейнером для розчину, так легше виконати міліметровий шов між блоками і шарами.

Будівництво будинків і котеджів у Львові від компанії КПВ СТРОЙ завжди починається з проектних робіт.

будівництво котеджів під ключТут слід звернутися до фахівців, так як необхідно досліджувати місцевість і грунтові води в місці споруджуваного споруди. Фахівці також поставлять огорожу, підведуть освітлення на будівельний

майданчик і підготують будівельні ліси. Важливу роль відіграє і підготовка самого майданчика під будівництво будинків під ключ, особливо вирівнювання по горизонталі, розмітка майбутнього фундаменту під будинок. Під будинок з газобетону найкраще підійде стрічковий або стовпчастий фундамент із залізобетонною обв'язкою. За методологією будівництва для укладання газобетонних блоків найкраще використовувати клейовий розчин. Він забезпечить рівні і тонкі шви, необхідну міцність всієї споруди. При кладці стін необхідно особливу увагу звернути на укладку першої лінії блоків. Для неї слід добре і якісно підготувати основу, особливу увагу треба звернути на ізоляцію. Фахівці рекомендують при укладанні стін обов'язково облаштовувати армовані пояси.Крім цього, в певних місцях розміщуються деформаційні шви. При будівництві заміських будинків і дач радять обштукатурити стіни, потім покрити фарбою або обкласти цеглою. При цьому професіонали є противниками покриття стін фарбою, не пропускає воду і повітря. Не радять штукатурити стіни полімерними сумішами. Для внутрішнього оздоблення слід застосовувати паронепроникні матеріали. Звичайно, будівництво котеджів можливо виконати своїми руками. Але при цьому слід згадати, що споруда зводиться не на один рік, якщо ви не є фахівцем в цій галузі, то зверніться до висококваліфікованим фахівцям нашої компанії КПВ СТРОЙ, це буде трохи дорожче, але набагато швидше, якісніше і надійніше! Ціни на будівельні матеріали прийнятні в нашій компанії, вони під силу будь-якому забудовникові. У нас ви можете отримати консультації з будь-якого вас питання, а також практичну допомогу при виконанні підготовчих, будівельних і оздоблювальних робіт.